Produkcja - od zaraz - Poznań

Produkcja - od zaraz

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Poznań/Skórzewo
Nr ref. : pro/sko/2017

Zadania:
- proste prace przy produkcji materiałów budowlanych,
- obsługa maszyny,
- inne prace zlecone.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych,
- samodzielność w działaniu,
- sumienność, odpowiedzialność, dokładność,
- dyspozycyjność do pracy od zaraz.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu umowy o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym),
- atrakcyjne wynagrodzenie od 11zł netto - uzależniona od doświadczenia,
- dogodny dojazd do miejsca pracy również komunikacją miejską.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.poznan@antidotum.eu (w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: pro/sko/2017 lub zapraszamy do biura w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17, pok. 1.

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Polub nasz fanpage na Facebooku a codziennie dowiesz się o nowych ofertach pracy. https://www.facebook.com/antidotum

Autor ogłoszenia

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Telefon: 618438096

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Produkcja - od zaraz