Monter Instalacji Wentylacyjnych - Poznań

Monter Instalacji Wentylacyjnych

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Naszym Klientem jest firma prężnie działającą na rynku ogólnopolskim w branży klimatyzacyjno - wentylacyjnej. Obecnie wspomagamy naszego Klienta w realizacji projektów rekrutacyjnych poszukując Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań, woj. wielkopolskie
Nr ref.: MONTERWENT/08/12/POZNAŃ

ZADANIA:

Prace związane z montażem instalacji wentylacyjnych .

WYMAGANIA:

Min. 1 rok doświadczenia w montażu wentylacji,
Wykształcenie min. zawodowe,
Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki,
Znajomość rysunku technicznego,
Sprawność fizyczna,
Umiejętność pracy w zespole,
Pracowitość i zaangażowanie,
Samodzielność,
Miejsce zamieszkania Poznań i najbliższe okolice,

OFERUJEMY:
Samodzielne stanowisko wymagające wiedzy i doświadczenie w branży wentylacji,
Wynagrodzenie od 2500 do 3500 zł netto (uzależnione od ilości nadgodzin oraz efektywności pracy),
Pracę na terenie Poznania

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: patrycja.dworniczak@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „MONTERWENT/08/12/POZNAŃ”
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 20.08.2012r.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".
 INTERIMAX Sp. z. o. o.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Autor ogłoszenia

interimax

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Monter Instalacji Wentylacyjnych