MECHANIK SAMOCHODOWY - Kippenheim - Poznań

MECHANIK SAMOCHODOWY - Kippenheim

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Dla naszego partnera, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

LOKALIZACJA: Kippenheim

Zakres obowiązków: praca przy samochodach osobowych(diagnostyka samochodów różnych marek, naprawy, konserwacja)

Oferta:
- forma zatrudnienia: niemiecka umowa o pracę
- okres zatrudnienia: ok. 12 tygodni
- wynagrodzenie: 12 € brutto/godz + 40€ diety za dzień przepracowany
- zakwaterowanie: organizowane przez niemiecką agencję, koszt potrącany z wynagrodzenia pracownika
- zmiany: TAK, praca na 3 zmiany
- może się zdarzyć praca w sobotę

WYMAGANIA (koniecznie wszystkie 3):
- komunikatywna znajomość j.niemieckiego
- prawo jazdy kat. B
- przetłumaczone przysięgle świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie mechanik/mechatronik i pokrewne

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)