Elektryk - Poznań

Elektryk

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Ty nie pracujesz dla ANTIDOTUM, to ANTIDOTUM pracuje dla Ciebie!

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą oraz szkoleń, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Elektryk.

Ze względu na częste wyjazdy (zlecenia w różnych częściach świata) zapraszamy do aplikowania osoby lubiące podróże, komunikatywne i chcące stale się rozwijać.
Nr ref: ekt/szc/2016

Zadania:
- instalacja i serwis turbin wiatrowych,
- wykonywanie instalacji elektrycznych,
- inne prace elektryczne.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe,
- aktualne uprawnienia SEP do 1KV,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,
- własna działalność gospodarcza lub możliwość jej założenia,
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka
Oferujemy:
- pracę w systemie 4 tygodnie pracy i 2 tygodnie wolnego,
- szkolenia podnoszące kwalifikacje,
- atrakcyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.poznan@antidotum.eu z nr ref.: ekt/szc/2016 wpisanym w temacie wiadomości.
Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Polub nasz fanpage na Facebooku a codziennie dowiesz się o nowych ofertach pracy. https://www.facebook.com/antidotumaz

Autor ogłoszenia

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Elektryk