Tokarz - Poznań

Tokarz

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży technicznej w związku z rozwojem produkcji poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Tokarz
Nr ref. 8-0019
Miejsce pracy: okolice Poznania (kier. Gniezno)

Zadania:

• Obsługa maszyn tokarskich
• Wykonywanie elementów na podstawie rysunku technicznego
• Dobór narzędzi i parametrów skrawania

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne zawodowe lub technikum
• Doświadczenie w pracy na stanowisku tokarza w przemyśle
• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
• Dokładność, rzetelność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: office@dominopolska.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnego 8-0019

Domino Polska Sp. z o.o.
ul. 27 Grudnia 17/19 pokój 111
61-737 Poznań
tel: +48 61 66 45 260
fax: +48 61 66 45 261
e-mail: office@dominopolska.pl
www.dominopolska.pl

Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES! ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI