Specjalista ds. zakupów usług - Poznań

Specjalista ds. zakupów usług

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla Naszego Klienta, wiodącego producenta w branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań/okolice
Nr ref.: SZ/11/09

Opis stanowiska:
Do głównych zadań Osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
zakupy usług – w tym: energii, gazu, usług telekomunikacyjnych oraz transportowych, materiałów POS oraz palet,
aktywne poszukiwanie nowych dostawców,
negocjowanie warunków umów.

Wymagania:
min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
min. 3-letnie doświadczenie w obszarze zakupów usług,
wykształcenie wyższe,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego (doświadczenie w negocjacjach mile widziane),
mile widziana znajomość języka niemieckiego,
dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office),
wysokie zdolności interpersonalne,
wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów,
umiejętności negocjacyjne,
umiejętność przeprowadzania analiz danych,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
stałą pracę w Firmie będącej liderem w branży FMCG,
atrakcyjne wynagrodzenie,
nabycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej Firmie.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@interimax.com wraz z dopiskiem: SZ / 11 / 09.
Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)