Programista CNC - Poznań

Programista CNC

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży technicznej w związku z rozwojem produkcji poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Nr ref. 8-0020

Miejsce pracy: Okolice Poznania (kier. Gniezno)

Zadania:

Obsługa i programowanie maszyn frezarek numerycznie
Produkcja elementów zgodnie z rysunkiem technicznych
Korygowanie oprogramowania
Dobór narzędzi i parametrów skrawania

Wymagania:

Wykształcenie techniczne zawodowe lub technikum
Doświadczenie w pracy i znajomość frezarek CNC
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
Znajomość oprogramowania CNC
Dokładność, rzetelność
Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Gotowość do pracy dwuzmianowej

Oferta:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: office@dominopolska.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnego 8-0020

Domino Polska Sp. z o.o.
ul. 27 Grudnia 17/19 pokój 111
61-737 Poznań
tel: +48 61 66 45 260
fax: +48 61 66 45 261
e-mail: office@dominopolska.pl
www.dominopolska.pl