Pracownik do wykładania towaru w Auchan Swadzim - Poznań

Pracownik do wykładania towaru w Auchan Swadzim

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Ogólnopolska Agencja Merchandisingowa PMT Marketing System zatrudni osoby na stanowisko:

Pracownik do wykładania towaru
w Auchan Swadzim

Zakres obowiązków:

-wykładanie asortymentu w hipermarketach na terenie Auchan Swadzim
- wypełnianie raportów i przesyłanie do centrali
- dystrybucja materiałów POS

Oczekujemy:

- aktualnej książeczki Sanepid
- zaangażowania w wykonywaną pracę

Oferujemy:

- premiowane stawki godzinowe dla stałych pracowników
- umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

wkwiatkowski@pmt.com.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych