operations officer - Poznań

operations officer

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Firma ERTA dla swojego klienta, dużej międzynarodowej firmy aktywnie działającej na rynku logistycznym, poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATIONS OFFICER
Miejsce pracy: Poznań
Data ważności oferty: 01.06.2010r.

Opis stanowiska:

- nadzór pracy grupy kierowców
- odpowiadanie za optymalną realizację założonych planów
- realizacja usług oraz dbanie o prawidłową i efektywną administrację
- komunikacja z różnymi działami związanymi z transportem
- nadzór nad przebiegiem procesów i ocena skuteczności działań

Wymagania:

- wykształcenie wyższe logistyczne lub doświadczenie w branży
- doświadczenie w pracy z polskimi kierowcami pracującymi w Europie Zachodniej
- dobra znajomość j. angielskiego i/lub niderlandzkiego
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałą pracę
- możliwość rozwoju w dynamicznym przedsiębiorstwie które jest częścią stabilnej międzynarodowej grupy firm

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem OPERATIONS OFFICER