Komisjoner - praca pod Berlinem bez znajomości języka - Poznań

Komisjoner - praca pod Berlinem bez znajomości języka

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

KS Personal Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

ZADANIA:

-sortowanie i kontrola jakości produktów

-przygotowanie towaru do wysyłki

-dbanie o czystość w miejscu pracy

-wprowadzanie towaru na stan magazynowy

OCZEKIWANIA:

- sprawność fizyczna oraz dobry stan zdrowia

- punktualność i umiejętność pracy w zespole

- gotowość do podjęcia pracy za granicą

Oferta:

-wynagrodzenie: 8,91€ brutto/godz

- dojazd „do” i „z” pracy gwarantuje firma

- praca na pełen etat, możliwość nadgodzin - płatnych dodatkowo 25%

- praca od poniedziałku do soboty

- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)

- BRAK ZEITKONTA! Wszystkie godziny wypłacane na bieżąco!

- profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów

- możliwość długofalowej współpracy

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:

rekrutacja@ksps.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Autor ogłoszenia

KS Personal Service

Telefon: 532844266