Kierownik Sklepu Turystycznego Poznań - Poznań

Kierownik Sklepu Turystycznego Poznań

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Agencja Pośrednictwa Pracy Maxlex
Dla naszego klienta,
prężnie działającej na rynku Firmy Handlowej branży odzieżowej ,
poszukujemy Kandydata na stanowisko; KIEROWNIKA SKLEPU.

Miejsce pracy: Poznań.

Zakres obowiązków;
-efektywne zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników
-dbałość o ekspozycję towaru i aranżację sklepu
-kierowanie bieżącą działalnością firmy,

Wymagania od kandydata na powyższym stanowisku:

-doświadczenie na stanowisku kierowniczym
-wykształcenie min. średnie
-odpowiedzialność za powierzone zadania, dyspozycyjność
-umiejętność motywacji pracowników
-umiejętność dobrej organizacji pracy,

Firma oferuje:
-stabilną pracę z możliwością rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie emailem Aplikacji na adres;
praca.rekrutacja@op.pl

Prosimy także o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w CV, w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji,w tym na ich przekazywanie do potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 06 1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.97 nr 133, poz.883).

Autor ogłoszenia

Pośrednictwo

Telefon: 0696879006