KASJER/KA - POZNAŃ !!! - Poznań

KASJER/KA - POZNAŃ !!!

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

FallWork Sp. z o.o. –Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231

Aktualnie na terenie Poznania poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Kasjer/ka M1, KING CROSS, CENTRUM POZNANIA

Nr ref: Kasa/PP/05/Poznań

Zakres obowiązków:

- obsługa kasy fiskalnej
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

- stawkę godzinową
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- pracę na umowę zlecenie
- pracę na pełen etat
- bezpłatne szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

Wymagania:

- aktualna książeczka sanepidu – WARUNEK KONIECZNY!!!
- status osoby uczącej się, do 26 roku życia
- komunikatywność i odpowiedzialność
- chęci do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 61 662 75 00 lub przesłanie Cv na adres praca@fallwork.pl z podaniem w temacie nr ref. Kasa/PP/05/Poznań