Junior Editor/ Młodszy Edytor - Poznań

Junior Editor/ Młodszy Edytor

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

IOKI jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą oprogramowanie i treści e-learningowe. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Oczekiwania:

Biegła znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe – licencjat filologii angielskiej
Dyspozycyjność – preferowana praca na pełen etat (po okresie próbnym)
Umiejętność właściwego planowania czasu pracy
Samodzielność i sumienność
Umiejętność pracy w grupie
Mile widziana znajomość HTML, CSS, programów graficznych (GIMP, Photoshop)

Obowiązki:

Digitalizacja podręczników do nauki języka (wprowadzenie zadań na platformę internetową, obróbka graficzna, tworzenie alternatywnych odpowiedzi do zadań)
Tłumaczenia (główne pisemne)
Samodzielna kontrola jakości wprowadzanych zadań

Co oferujemy:

Możliwość rozwoju kariery oraz pracę w projektach dla czołowych marek na rynku wydawniczym
Pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
Elastyczne godziny pracy
Możliwość rozwoju i nabycia nowych umiejętności
Ciekawą i ambitną pracę

CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@ioki.com.pl

Autor ogłoszenia

Ioki Sp. z o.o. Sp.K.