Grafik komputerowy - Poznań

Grafik komputerowy

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków: • tworzenie projektów graficznych • wymiarowanie i rozrysowywanie konstrukcji tworzonych projektów • przygotowywanie plików produkcyjnych i dokumentacji technicznej • Projektowanie i skład materiałów reklamowych: publikacji, reklam, ulotek, plakatów, banerów, stron internetowych • Wsparcie przy tworzeniu ofert i prezentacji dla klientów firmy • korekta i formatowanie plików graficznych, • retusz i obróbka zdjęć, • współpraca z pracownikami innych działów firmy współtworzących dany projekt, • Wykonywanie kalkulacji i wycen Wymagania • Umiejętność sprawnego przedstawienia idei za pomocą grafiki ujętej w nieszablonowych projektach • umiejętność wykonywania rysunku technicznego i wymiarowania • Znajomość najnowszych trendów w grafice i typografii • Doskonała znajomość pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator), Corel, Pakiet MS Office, mile widziane programy 3D i inne graficzne, • Umiejętność tworzenia stron www; • Umiejętność przygotowywania materiałów do druku (ulotki, broszury, wizytówki). • Doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamowych oraz aplikacji mobilnych • kreatywność i zmysł estetyczny • samodzielność • terminowość • wysokiej kultury osobistej, • Umiejętność pracy pod presją czasu i realizacji kilku projektów jednocześnie • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie Informacje dodatkowe • Rodzaj pracy: umowa o pracę • Rodzaj umowy: cały etat • Wynagrodzenia: 1.800 zł/m-c brutto • Liczba wakatów: 2 • Min. doświadczenie: 1 rok na stanowisku grafika w agencji reklamowej • Min. wykształcenie: policealne • Branża: poligrafia, grafika, fotografia Proszę o dołączeniu do ¬¬¬¬aplikacji CV ze zdjęciem oraz link do portfolio

Autor ogłoszenia

Liliana Tarnowska

Telefon: 999999999