Dam pracę - Poznań

Dam pracę

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Przedstawiciel ds. Sprzedaży Usług Telekomunikacji
(Sprzedaż bezpośrednia – D2D)
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
• reprezentowanie firmy na podległym terenie
• doradzanie w zakresie usług TV/Internet/Telefon
• czynne pozyskiwanie nowych Klientów
• realizacja celów sprzedażowych
• dbanie o standardy sprzedaży
Wymagania
• dyspozycyjność
• wysoka kultura osobista
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
• łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej usług telekomunikacyjnych

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie oparte na wynikach
• pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• pakiet bezpłatnych szkoleń
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail: katarzyna.kamieniarz@sagrus.pl

Autor ogłoszenia

Sagrus

Telefon: 501539149