Programista baz danych - MySQL DBA - Poznań

Programista baz danych - MySQL DBA

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Firma IOKI Sp. z o.o. Sp.K. specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach e-learningowych oraz blended learningowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Poszukujemy specjalisty w zakresie zarządzania naszymi serwerami bazodanowymi opratymi na MySQL i PostgreSQL poprzez zmiany w konfiguracji serwerów, zmiany ogólnej struktury baz danych, pomoc developerom w zakresie tworzenia skomplikowanych zapytań SQL, oraz zarządzanie wydawaniem oprogramowania w zakresie baz danych.

Obowiązki:
- Ciągłe udoskonalanie baz danych poprzez zwiększanie wydajności i optymalizowanie
- Zapewnienie spójności danych w bazach danych podstawowych i replikowanych
- Uzyskiwanie danych z baz danych w celach raportowania i na życzenie klientów wewnętrznych i zewnętrznych
- Uruchamianie i instalowanie nowych aplikacji z szczególnym wykorzytsaniem baz danych
- Pisanie kompletnych standardów, definicji i procedur korzystania z baz danych

Mile widziane:
- Doświadczenie z aplikacjami o wysokiej dostępności
- Doświadczenie z bazami danych opartymi o silnik PostgreSQL i MySQL (optymalizacja zapytań, zwiększanie wydajności, indeksowanie, logowanie wolnych zapytań, replikacja, skalowalność, backupowanie)
- Projektowanie i implemetnacja hurtowni danych z wykorzystaniem narzędzi ETL
- Znajomość hurtowni baz danych oraz technik DM - (Dimensional Modeling)
- Wiedza z zakresu profilowania i oczyszczania baz danych
- Znajomość środowiska Amazon Cloud
- Doświadczenie w pracy z technikami Agile SCRUM

Co oferujemy:
- pracę w miedzynarodowym, młodym i dynamicznym zespole
- możliwość podnoszenia kwalifikacji za pomocą szkoleń
- indywidualną ścieżkę rozwoju

CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres rekrutacja@ioki.com.pl

Autor ogłoszenia

IOKI Sp. z o.o. Sp.K.