STAŻ W AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ !!! - Poznań

STAŻ W AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ !!!

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o. - Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231 - poszukuje kandydatów na stanowisko:

STAŻYSTA - HR

Nr. Ref: STAZ/POZ/FW
Miejsce pracy: Centrum Poznania

Obowiązki:

- Umawianie spotkań z kandydatami;
- Udział w procesach rekrutacji stałych i tymczasowych;
- Zatrudnianie pracowników tymczasowych;
- Formułowanie ogłoszeń i ich aktualizacja;
- Układanie grafików dla pracowników tymczasowych;

Oferujemy:

- Półroczny płatny staż w Agencji Pracy Tymczasowej w centrum Poznania;
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po ukończeniu stażu;
- Możliwość rozwoju zawodowego i wykorzystanie wiedzy zdobytej w trakcie studiów;
- Szkolenie z zakresu usług i produktów.

Wymagania:

- Absolwent/ka ze statusem osoby bezrobotnej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Poznaniu - ubiegający się o staż.
- Absolwent kierunków psychologia, socjologia, administracja, ekonomia, prawo - specjalizacje związane z komunikacją społeczną, zarządzaniem zasobami ludzkimi itp.;
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od 09:00 – 17:00;
- Zaangażowanie i chęć pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@fallwork.pl z podaniem w tytule wiadomości nr ref: STAZ/POZ/FW.

Autor ogłoszenia

FallWork