Specjalista ds. płac - Poznań

Specjalista ds. płac

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Nasz Partner, międzynarodowa firma produkcyjna, dynamicznie rozwijająca się organizacja na rynku polskim, poszukuje kandydata na stanowisko:

(umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy: okolice Poznania (południowy-zachód)
Nr ref. 2-0040

Wymagania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe
• doświadczenie w obszarze naliczania czasu pracy w dużej firmie
• bardzo dobra znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów dotyczących podatków oraz ubezpieczeń społecznych
• umiejętność w rozliczaniu czasu pracy
• bardzo dobra organizacja pracy
• zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie

Zadania:

• kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników
• rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy
• przygotowywanie umów, aneksów, zaświadczeń dla pracowników
• prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów oraz zwolnień lekarskich
• naliczanie i weryfikacja list płac

Oferta:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego)
na adres: k.malina@dominopolska.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnego 2-0040