Stała praca - DARMOWY dojazd - umowa o pracę! - Poznań

Stała praca - DARMOWY dojazd - umowa o pracę!

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

East Service ( KRAZ 13171) – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu w Sadach k/Poznania,

Wymagania:
- dyspozycyjność
- Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
- Brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10–12 godzin
- pełnoletność

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stawkę godzinową 14,00 zł brutto plus premie,
- pracę 4 dni w tygodniu/10 godzin dziennie,
- obiady za złotówkę,
- pracę na 2 zmiany, w godzinach: 7:00 do 17.30 oraz od 17:30 do 4:00.

- bezpłatny dojazd z miejscowości: Poznań, Gniezno, Kościan, Wągrowiec przez Oborniki, Września, Grodzisk Wielkopolski, Międzychód przez Pniewy, Środa Wielkopolska, Nowy Tomyśl, Konin, Wałcz, Szamotuły, Wronki, Trzcianka, Czarnków, Słupca, Jarocin, Swarzędz.

Zakres obowiązków:
- kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie bądź odbieranie towarów,
- sortowanie towarów oraz wykładanie na półki,
- obsługa skanera,
- pakowanie towaru.

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"

Autor ogłoszenia

East Service

Telefon: 532846651