Spawacz Zbrojarz (Pracownik Tymczasowy) - Poznań

Spawacz Zbrojarz (Pracownik Tymczasowy)

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Stanowisko: Zbrojarz – Spawacz

Lokalizacja: Belgia (blisko niemieckiej granicy)

Główne zadania:

 Spawanie półautomatem lub sczepianie cęgami prętów zbrojeniowych
 Przygotowanie siatki zbrojeniowej na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy zbrojarza
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• Własne auto – jako dodatkowy atut

Oferujemy:

Stawka 15,75 euro brutto/h

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
• Czas pracy: przeciętnie 40h/tyg + możliwość nadgodzin + 50% stawki godzinowej
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Organizację zakwaterowania: dopłata 200 euro/mies
• Dodatek za dojazdy do pracy na terenie Belgii - kilometrówka
• Dodatek za zabieranie pasażera 50 euro w skali miesiąca
• Trzynastą pensję
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Zwrot kosztów badań lekarskich
• Zwrot kosztów odzieży roboczej
• Opiekę polskojęzyczną przez cały czas trwania kontraktu
• Program „Polecaj pracę” – za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 1 miesiąc otrzymasz 100€ brutto

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Poznaniu, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.

Autor ogłoszenia

Axialus

Telefon: 785550732