PRACOWNIK FIZYCZNY - SWARZĘDZ - PRACA OD ZARAZ !!! - Poznań

PRACOWNIK FIZYCZNY - SWARZĘDZ - PRACA OD ZARAZ !!!

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Agencja pracy tymczasowej FallWork Sp. z o.o. posiadająca Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego o nr 6231, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY-PRACA OD PIĄTKU 29.04 NA I ZMIANĘ!!!6-14 ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC 2

Nr ref: PFIZ/0411/SWA
Miejsce pracy: Swarzędz

Opis stanowiska pracy:

- Wykonywanie prac ręcznych w zakładzie produkcyjnym,
- Pomoc na magazynie firmy
- Prace fizyczne

Wymagania:

- Możliwość podjęcia pracy od zaraz
- Gotowość do pracy w godzinach 06:00-14:00 oraz 14:22 od pon-pt
- Sprawność fizyczna.

Oferujemy :

- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Pracę od zaraz!- Pracę na dwie zmiany w Swarzędzu 6-14 ORAZ 14-22

- Umowę zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres Praca@fallwork.pl z podaniem w tytule numer referencyjny PFIZ/0411/SWA.