Praca przy pakowaniu - Darmowy dojazd - Poznań

Praca przy pakowaniu - Darmowy dojazd

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Agencja East Service nr 13171. Jesteśmy prężnie działającą agencją rekrutacyjną. Dla swojego klienta poszukujemy pracowników magazynowych.

Pakowanie towaru - Umowa o pracę
Miejsce pracy: Sady
Obowiązki:
Pakowanie lub kompletacja towaru ze skanerem.

Wymagania:
- Ukończone 18 lat,
- gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
- umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
- brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.

Oferujemy:
- pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednym z systemów:
- Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa,
- Środa, Czwartek, Piątek, Sobota,
- Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek,
- Piątek, Sobota, Niedziela, Poniedziałek.

- pracę w systemie 2 zmianowym: od 7:00 do 17.30 oraz od 17:30 do 4:00,
- umowa o pracę,
- stawka 14,00 zł brutto/h + +15% premii za wyniki i frekwencję.

obiad za 1 zł

DARMOWY DOJAZD

Każdy chętny skorzystać może z oferowanego DARMOWEGO dojazdu do pracy z Poznania i pobliskich miejscowości (Gniezno, Kościan, Wągrowiec przez Oborniki, Września, Grodzisk Wielkopolski, Międzychód przez Pniewy, Środa Wielkopolska, Nowy Tomyśl, Konin, Wałcz, Szamotuły, Wronki, Trzcianka, Czarnków, Słupca, Jarocin, Swarzędz.).

aplikuj: poznan@eastservice.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.\"