Praca na produkcji - Poznań

Praca na produkcji

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Full Job (nr certyfikatu 13243) poszukuje dla swojego klienta:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Mosina

Opis stanowiska:

- praca przy maszynach składających kartony
- lekkie prace magazynowe
- dbanie o prządek w miejscu pracy

Wymagania:

- chęć do pracy
- dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany od pon-pt

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy produkcyjnej
- zdolności manualne

Oferujemy:

- umowę zlecenie ze składkami zus
- stałą pracę, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- stawkę godzinową 16,50 brutto/h + premia frekwencyjna
- dodatek do godzin nocnych
- możliwość przejścia na umowę o pracę po 3 miesiącach
- odzież ochronną

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu wraz z dołączoną klauzulą:
\" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). \"

Autor ogłoszenia

Fulljob

Telefon: 535245545