Pakowacz - Poznań

Pakowacz

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Full Job (nr certyfikatu 13243) poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Pracownik Pomocniczy
Miejsce pracy: Luboń
(dojazd autobusem 610 lub 702 z Dębca lub Górczyna)

Oferuję:
-pracę od poniedziałku do piątku
-atrakcyjną stawkę
-możliwość wypracowywania nadgodzin w soboty
-pracę stałą w pełnym wymiarze godzin
-umowę zlecenie z pełnym odprowadzeniem składek ZUS

Obowiązki:
-liczenie, sortowanie, foliowanie kopert
-przygotowywanie wytworów firmy do wysyłki

Wymagania:
-dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00)
-zdolności manualne
-chęci nawiązania dłuższej współpracy

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV za pośrednictwem portalu olx

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
(Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Autor ogłoszenia

Fulljob

Telefon: 535245545