Myjnia Grunwald poszukuje pracownika - Poznań

Myjnia Grunwald poszukuje pracownika

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Myjnia ręczna poszukuje solidnego i odpowiedzialnego pracownika.
Oferujemy pracę od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie plus
dodatkowo możliwość pracy w co drugą sobotę.
Stawka uzależniona jest od zakresu obowiązków (od 7 zł/h netto wzwyż).

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku, będzie należało:
- czyszczenie i pielęgnacja aut, autokosmetyka, przygotowywanie pojazdów do eventów/pokazów,
- obsługa klientów indywidualnych i firmowych (mycie aut),
- zapewnienie wysokiej jakości usług.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na myjni samochodowej,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- dbałość i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
- prawo jazdy kat. B (obowiązkowo),
- wysoka kultura osobista,
- chęć i zapał do pracy,
- umiejętność pracy w grupie,
- umiejętność pracy pod wpływem stresu.

OFERUJEMY:
- pracę w szybko rozwijającej się firmie,
- szkolenia,
- możliwość rozwoju,
- atrakcyjne warunki pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 512 512 909,
lub wysłanie swojego CV na adres mailowy: info@myjnia-smart.pl

Prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\"

Autor ogłoszenia

Eco-Smart

Telefon: 512512909