Główny księgowy/a - Poznań

Główny księgowy/a

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z nową inwestycją na terenie Wielkopolski

Główny Księgowy/a

Nr ref. 3-2105

Miejsce pracy: Wielkopolska

Zadania:

Zarządzanie księgowością międzynarodowej firmy produkcyjnej
Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów i analiz do Grupy
Organizacja działu księgowości wraz z rekrutacją Zespołu,
Nadzór nad zespołem pracowników księgowych
Odpowiedzialność za deklaracje podatkowe VAT, CIT
Kontakt z Urzędami US, ZUS, GUS

Wymagania:

Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
Doświadczenie w na stanowisku Głównego Księgowego/ej w produkcji
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Znajomość przepisów prawa podatkowego VAT, CIT
Wiedza z zakresu międzynarodowych standardów raportowania
Doświadczenie w pracy z systemami ERP/MRP

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Samodzielne nowo utworzone stanowisko oraz praca w międzynarodowych standardach,
Duże możliwości rozwoju zawodowego,

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz Listu Motywacyjnego na adres e-mail: office@dominopolska.pl , z zaznaczeniem numeru referencyjnego : 3-2105