EKSPERT D.S. Kredytów Hipotecznych - Poznań, wielkopolskie - Poznań

EKSPERT D.S. Kredytów Hipotecznych - Poznań, wielkopolskie

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Grande Soldi – inny wymiar finansów

Grande Soldi wywodzi się ze znanej i cenionej marki Gold Finance Doradcy Finansowi. Korzystając z jej doświadczenia na rynku Grande Soldi proponuje swoim Partnerom wysoki standard usług.
\"Naszą misją jest zapewnienie najlepszych warunków współpracy dla osób i firm zajmujących się pośrednictwem finansowym, które swoją rzetelnością i jakością obsługi wypracowały sobie już renomę i pozycję na lokalnym rynku.\"

Miejsce pracy: Poznań
Region: Pomorskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie

EKSPERT D.S. Kredytów Hipotecznych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•Realizacja sprzedaży kredytów hipotecznych
•Aktywna współpraca z partnerami biznesowymi
•Bieżące pogłębianie wiedzy z zakresu sytuacji rynkowej
•Budowanie wizerunku Grande Soldi

OCZEKUJEMY:
•Doświadczenia w pracy na stanowisku doradcy finansowego
•Wysokiego stopnia przygotowania zawodowego i wiedzy merytorycznej
•Zdolności planowania i umiejętność organizacji pracy własnej
•Dużego stopnia samodzielności w działaniu
•Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem
•Inicjatywy, nastawienia na cele i skutecznego rozwiązywania problemów
•Aktywnego wychodzenia naprzeciw potrzebom biznesu

OFERUJEMY:
•System premiowy oparty na najwyższych stawkach prowizyjnych.
•Dostęp do szerokiej gamy atrakcyjnych dla klienta produktów finansowych
•Atmosferę pracy uwzględniającą indywidualność i kreatywność współpracowników
•Szkolenia z wiedzy produktowej oraz sposobu obsługi klienta
•Samodzielność w działaniu

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać
na adres:

agnieszka.nowaczyk@grandesoldi.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Gold Finance Sp. z o.o., z siedzibą w Pruszkowie, przy ul. Edwarda 4, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuje, że z chwilą podania przez Ciebie danych staje się ich administratorem. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Gold Finance gwarantuje, że nie udostępni zebranych danych innych podmiotom.”

Autor ogłoszenia

Grande Soldi

ZdjęciaZdjecia - EKSPERT D.S. Kredytów Hipotecznych - Poznań, wielkopolskie