Doradca klienta - Poznań

Doradca klienta

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

W związku z dynamicznym rozwojem usług bankowych i inwestycyjnych kancelaria doradztwa finansowego Financial Trust poszukuje kandydatów na stanowisko doradcy klienta.
Zadania i zakres pracy:
a) tworzenie planów finansowych,
b) aranżowanie i organizowanie spotkań,
c) utrzymywanie kontaktów z klientami i obsługa serwisowa,
d) Kompleksowa obsługa klientów w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych,
e) kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:
a) dobra organizacja pracy,
b) zainteresowanie tematyką finansową,
c) wykształcenie minimum średnie,
d) motywacja i determinacja w realizacji celów,
e) komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi.
Oferujemy:
a) ponadprzeciętne warunki wynagrodzenia,
b) darmowy cykl szkoleń dający możliwość uzyskania uprawnień i licencji do sprzedaży różnych produktów finansowych,
c) dodatkowo jasno określony system motywacyjny, w postaci premii i nagród za osiągnięcie określonych wyników,
d) Możliwość stałego rozwoju zawodowego,
e) wyjazdy integracyjne,
f) elastyczny czas pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
trust.rekrutacja@yahoo.com .
Prosimy o umieszczenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych,( DZ. U. z 2002 r. ,Nr 101,Poz.926 ze zm.”).
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Financial Trust

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Doradca klienta