Doradca Klienta - Poznań

Doradca Klienta

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Rynek usług finansowych charakteryzuje się dynamicznym rozwojem, w związku z tym firma z Poznania poszukuje kandydatów na stanowisko samodzielnego doradcy klienta.
Z czym spotkasz się w firmie Financial Trust:
Zakres obowiązków i zadania:
• bezpośredni kontakt z klientem indywidualnym,
• rozwój w tworzeniu indywidualnych planów finansowych,
• prezentacja i aktywna sprzedaż produktów finansowych (w zależności od specjalizacji: inwestycyjna, kredytowa, hipoteczna).
Czego oczekujemy od kandydatów :
• samodzielności i determinacji w realizacji ustanowionych celów,
• silnej motywacji i chęci rozwijania się,
• wysokiej kultury osobistej,
• umiejętności pracy z ludźmi,
• konsekwencja w wykonywaniu zaplanowanych działań,
• umiejętności logicznego i analitycznego myślenia.
Naszym kandydatom oferujemy:
• profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
• elastyczny czas pracy,
• nieograniczone możliwości zarobkowe,
• przyjazną atmosferę,
• nieograniczoną pomoc ze strony doświadczonych pracowników.
Jeżeli chcesz się rozwijać, zdobywać nową wiedzę i wartościowe umiejętności przydatne w dalszej karierze zawodowej, udowodnij na rozmowie, że właśnie Ciebie szukamy!