Recepcjonistka - Poznań

Recepcjonistka

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

RECEPCJONISTKA
Nr ref.: REC/ETP/2012
Miejsce pracy: Dąbrowa/gmina Dopiewo k/Poznania

Zakres obowiązków:
• Kompleksowa obsługa recepcji
• Przyjmowanie Klientów i Gości Firmy
• Obsługa centrali telefonicznej
• Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
• Dbanie o prawidłowy, sprawny i terminowy obieg dokumentów
• Kontakty z firmami serwisującymi (sprzęt i urządzenia biurowe)
• Dbanie o nienaganny wygląd recepcji i sal konferencyjnych
• Wydawanie kluczy do salek konferencyjnych
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (minimum 3 rok studiów)
• Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu recepcji
• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych
• Doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz elastyczność
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość innych języków
• Zaangażowanie, punktualność, pracowitość
• Wysoka kultura osobista
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się Firmie
• Możliwość rozwoju i awansu
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Cv i list motywacyjny z zaznaczonym numerem referencyjnym prosimy przesyłać na adres:
Rekrutacja336@eureka-hr.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)\".