Pracownik biurowy w dziale obsługi klienta - Poznań

Pracownik biurowy w dziale obsługi klienta

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, hurtowni akcesoriów dachowych i okiennych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Skórzewo k. Poznania
Nr ref.: spe/sko/2017

Zadania:
- kompleksowa obsługa klienta (praca stacjonarna),
- obsługa sklepu internetowego,
- udzielanie informacji i sprzedaż produktów,
- bieżące sprawy biurowe (wprowadzanie informacji do systemu, wystawianie faktur, listów przewozowych).

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą klienta/ administracją biurową,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet Ms Office, Internet),
- wykształcenie min. średnie,
- komunikatywność, dokładność,
- mile widziana znajomość branży budowlanej.

Zapewniamy:
- zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy (po 3-miesięcznym okresie próbnym),
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
- dogodny dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską z Poznania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca.poznan@antidotum.eu (w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: spe/sko/2017) lub zapraszamy do naszego biura w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17 (parter).

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”
ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.
Polub nasz fanpage na Facebooku a codziennie dowiesz się o nowych ofertach pracy. https://www.facebook.com/antidotumaz

Autor ogłoszenia

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Telefon: 618438096

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik biurowy w dziale obsługi klienta