Dyspozytor Stacji monitorowania alarmów - Poznań

Dyspozytor Stacji monitorowania alarmów

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

Agencja ochrony Impuls security Polska działa dynamicznie na wielkopolskim rynku wykonując szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów prywatnych.
W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Operator stacji monitorowania alarmów
Miejsce pracy: Poznań
(nr ref.: DS/IS)

Czego oczekujemy:

• Wykształcenie minimum średnie
• Doświadczenie w pracy w ochronie
• Samodzielność w działaniu
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Impuls Security Polska posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Zachęcamy osoby niepełnosprawne do aplikowania na powyższe stanowisko.

Zakres obowiązków:
• Obsługa stacji monitorowania
• Raportowanie i przyjmowanie zgłoszeń
• Kontrola bezpieczeństwa centrali firmy
• Nadzór nad powierzonymi dokumentami

Co oferujemy:

• pracę w młodym, dynamicznym zespole
• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
• możliwość rozwoju zawodowego
Cv i list motywacyjny – wraz z numerem referencyjnym - prosimy przesyłać na adres e-mail:
rekrutacja@isp24.pl

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)\"

Autor ogłoszenia

Agencja Ochrony Impuls

Telefon: 517574235