Asystentka biura - Poznań

Asystentka biura

Miasto: Ogłoszenia Poznań, Region: Lubelskie

ASYSTENTKA BIURA
Dynamicznie rozwijająca się firma z branży finansowej poszukuje kandydatki na stanowisko Asystentka Biura
w Poznaniu( region wielkopolskie).

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia,
-stałe godziny pracy,
-możliwość aktywnego uczestniczenia w bieżących projektach biznesowych,
-dobrą atmosferę pracy,
Zakres obowiązków:
-prowadzenie bieżących spraw administracyjno-biurowych,
-dbanie o prawidłowy obieg informacji oraz dokumentów w Firmie,
-koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
-organizacja spotkań z klientami,
-budowanie dobrego wizerunku Firmy,
Wymagania:
-biegła obsługa pakietu Microsoft Office (ze szczególnym uwzględnieniem Microsoft Excel) i urządzeń biurowych,
-samodzielność, rzetelność, zdolności organizacyjne
-systematyczność i skrupulatność
-komunikatywność
-wysoka kultura osobista,
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
-umiejętność pracy w zespole,
-odpowiedzialność.
CV i list motywacyjny proszę kierować na adres: asystentkabiura@interia.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Autor ogłoszenia

Ggrande Soldi

Telefon: 519 139 988