Kierownik Apteki - Piła

Kierownik Apteki

Miasto: Ogłoszenia Piła, Region: Lubelskie

Nasz klient - stabilna i pozytywnie zweryfikowana przez nas firma o ugruntowanej pozycji w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK APTEKI

Opis stanowiska:
Apteka zlokalizowana w atrakcyjnym punkcie miasta - gwarantującym wysokie obroty, spełniająca standardy i wymogi UE z młodym-dynamicznym personelem pracującym w oparciu o nowoczesną organizację pracy i narzędzia marketingowe

Wymagania od kandydatów:
Oczekujemy od kandydata/ki:
- wykształcenie wyższe farmaceutyczne
- minimum rocznego doświadczenia w zarządzaniu podległym personelem, - determinacji i uporu w osiąganiu zamierzonego celu,
- umiejętności stosowania nowoczesnych narzędzi marketingowych,
- dobrej znajomości pakietu MS Office,
- bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w równoważnych normach czasu pracy.
Zgodne z prawem rozliczanie wynagrodzenia za nadgodziny,
opiekę medyczną – karta Medicover
pracę w miłym i kompetentnym zespole

Uwagi:

Kandydatów zainteresowanych oferowanym wakatem prosimy o aplikowanie do oferty pracy za pośrednictwem narzędzi rekrutacyjnych portalu BAAS.

Godziny pracy: Poniedziałek- piątek 8.oo -19.oo, sobota 9.oo - 14.oo

Autor ogłoszenia

BAAS Pośrednictwo Pracy dla Fa

Telefon: 22 783 25 36