Technolog Produkcji/Technolog Mięsa - Piła

Technolog Produkcji/Technolog Mięsa

Miasto: Ogłoszenia Piła, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Technolog Produkcji

lokalizacja: Piła

nr ref.: Tech_1209_Piła_I

Obowiązki:

modyfikowanie receptur i technologii celem uzyskania wyższej jakości i/lub obniżenia kosztów produkcji,
prowadzenie prób technologicznych
ścisła kontrola standardów higienicznych oraz jakościowych w procesie wytwarzania.
organizowanie i nadzór nad projektami rozwojowymi w zakresie nowych produktów i technologii,
nadzór technologiczny nad dokumentacją oraz jej realizacją
nadzór nad standaryzacją i optymalizacją procesów produkcyjnych,
eliminowanie błędów i braku wydajności w procesie produkcji

Wymagania:
wykształcenie wyższe w zakresie Technologii Żywności - znajomość procesów technologicznych w obszarze produktów pochodzenia zwierzęcego
doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa minimum 2 lata
dobra organizacja pracy
samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
lojalność, zaangażowanie i dyspozycyjność
umiejętność zarządzania projektami,
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje:
interesującą i rozwojową pracę w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku
codzienny kontakt z nowoczesnymi technologiami
atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail:
i.balcerzak@pgbhr.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)