KIEROWNIK PROJEKTU WIMAX - Piła

KIEROWNIK PROJEKTU WIMAX

Miasto: Ogłoszenia Piła, Region: Lubelskie

Agencja pracy tymczasowej FallWork Sp. z o.o. posiadająca Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego o nr 6231, poszukuje dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej kandydatów na stanowisko:

Nr Ref: WIM/0411/PIŁA
Miejsce pracy: Piła

Zadania:
- koordynowanie budowy sieci nadajników WIMAX, w szczególności:
• planowanie sieci
• wybór lokalizacji pod budowę masztów
• przygotowanie inwestycji budowy stacji bazowych pod względem
formalno – prawnym
• nadzór nad budową stacji bazowych
- kierowanie zespołem ludzi biorących udział w projekcie

Wymagania:
- wykształcenie wyższe telekomunikacyjne, informatyczne lub pokrewne
- znajomość zagadnień sieci IP
- znajomość zagadnień radiowych sieci transmisji danych, w szczególności WIMAX
- doświadczenie w budowie sieci radiowych
- znajomość prawa telekomunikacyjnego i budowlanego w zakresie budowy sieci radiowych
- komunikatywność
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie na stanowisku kierowniczym

Oferujemy:
- pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- możliwość rozwoju zawodowego
- umowę o pracę
- możliwość dokształcania i szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@fallwork.pl z podaniem
w tytule numer referencyjny WIM/0411/PIŁA.

Autor ogłoszenia

FallWork

Telefon: 618472815