Pielęgniarka/opiekunka z dobrym/bardzo dobrym językiem niemieckim – praca w Niemczech - Ostrów Wielkopolski

Pielęgniarka/opiekunka z dobrym/bardzo dobrym językiem niemieckim – praca w Niemczech

Miasto: Ogłoszenia Ostrów Wielkopolski, Region: Lubelskie

MEDIPE Sp. z o.o. wywodzi się ze spółki kapitałowej posiadającej ponad 8-letnie doświadczenie na rynku europejskim w zakresie rekrutacji. Dzięki naszym staraniom dajemy możliwość rozpoczęcia nowego życia zawodowego i osobistego pracownikom sektora medycznego.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę z polskim pracodawcą , opłacane składki ZUS
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie i wyżywienie u pacjenta -pokrycie kosztów podróży

Wymagania:
- wymagana dobra/bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
-przyjazne nastawienie, cierpliwość, elastyczność oraz dobry stan zdrowia

Opis / zakres obowiązków:
- opieka nad pacjentem według zapotrzebowania
- towarzyszenie w czynnościach życia codziennego (prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie)

Osoby zainteresowane tą ofertą i spełniające wyżej podane kryteria prosimy o kontakt e-mailowy na kontakt@medipe.com z dopiskiem w temacie „Pielęgniarka/opiekunka z dobrą/bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego” lub telefoniczny (71) 377 88 22, (71) 377 88 24

Autor ogłoszenia

medipe

Telefon: (71) 377 88 22