Samodzielny Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji - Ostrów Wielkopolski

Samodzielny Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Miasto: Ogłoszenia Ostrów Wielkopolski, Region: Lubelskie

AVIVA Commercial Union to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce. Obecnie do naszych regionalnych biur na terenie całej Polski poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
· pozyskiwanie klientów i profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ochronnych i inwestycyjnych;
· dbałość o wysokie standardy obsługi klientów.

Oczekiwania wobec kandydatów:
· wykształcenie wyższe (bądź w trakcie studiów);
· samodzielność i przedsiębiorczość;
· umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych;
· gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej.

Kandydatom oferujemy:
· gruntowne przygotowanie do pracy;
· możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach międzynarodowej organizacji;
· system szkoleń umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji;
· wsparcie organizacyjne w postaci nowoczesnych narzędzi pracy;
· liczne wyjazdy szkoleniowe i motywacyjne;
· wysokie dochody!
Prześlij cv i list motywacyjny na adres: rekrutacja.aviva.ostrow@gmail.com

Autor ogłoszenia

AVIVA Commercial Union

ZdjęciaZdjecia - Samodzielny Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji