MECHANICY - ELEKTROMECHANICY - Ostrów Wielkopolski

MECHANICY - ELEKTROMECHANICY

Miasto: Ogłoszenia Ostrów Wielkopolski, Region: Lubelskie

COOL- SYSTEM firma z branży techniki klimatyzacji oraz techniki chłodniczej o stabilnej pozycji na rynku, rozwijając swoją działalność poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku :

Mechanika / Elektromechanika

Zakres obowiązków :
- dbanie o stan techniczny urządzeń
- montaż urządzeń klimatyzacyjnych, instalacji chłodniczych oraz mebli chłodniczych.
- konserwacja systemów klimatyzacji

Wymagania wobec kandydatów :

- Wykształcenie minimum zawodowe z zakresu : automatyki oraz robotyki, elektryki, mechaniki
- Minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym ( pochodnym ) stanowisku
- Umiejętność posługiwania się komputerem
- Staranność i precyzja w wykonywaniu zleconych zadań, dbałość o jakość i bezpieczeństwo pracy
- Umiejętność i chęć szybkiego uczenia się
- Umiejętność rozwiązywania problemów, chęć poznawania nowych obszarów pracy, samodzielność
- Prawo Jazdy ‘’ B ‘’
- wiek : do 30 lat.

Oferujemy :

- Stałe wynagrodzenie ( 1 300 / 1 500) zł
- Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia oraz rozwoju kwalifikacji zawodowych
( kursy, szkolenia )
- Praca w zgranym i miłym zespole
- Bardzo elastyczny kontakt ‘’ Pracodawca – Pracownik ‘’

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz aplikacji na adres :

e-mail : biuro@klimatyzacja-darex.pl lub osobiście : 63-400 Ostrów Wlkp. ul. Wigury 27
( w godzinach od 10.00 do 12.00 ).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Prosimy o umieszczenie na nadesłanych materiałach klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr. 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Autor ogłoszenia

Mateusz Michalski

Telefon: 516 756 377