Inżynier konstruktor - Ostrów Wielkopolski

Inżynier konstruktor

Miasto: Ogłoszenia Ostrów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier Konstruktor

Inżynier Konstruktor
lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
nr ref.: Kstr_1010_Wlkp_I

Obowiązki:

przygotowywanie oraz uaktualnianie dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów w systemach Catia v4/v5, NX5 we współpracy z inżynierami produktów i technologami,
wsparcie w obszarze CAD wyrobów dla innych jednostek organizacyjnych firmy (produkcja, prototypownia, konstrukcja oprzyrządowania)

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne
znajomość rysunku technicznego
znajomość systemu Catia v4/v5
znajomość języka angielskiego
znajomość innych systemów CAD (np. NX5) będzie dodatkowym atutem

Oferta:
stabilne zatrudnienie
możliwość rozwoju
szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: s.kyc@pgbhr.com podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska lub numer referencyjny.

Dziękujemy za przesłane aplikacje.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Autor ogłoszenia

Agencja Personalna PGB