Przedstawiciel handlowy w branży budowlanej - Leszno

Przedstawiciel handlowy w branży budowlanej

Miasto: Ogłoszenia Leszno, Region: Lubelskie

Trust Consulting HR od prawie 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji na każdy szczebel zarządzania, do każdego działu funkcjonalnego, w wielu różnych branżach.

Obecnie dla naszego Klienta – uznanego producenta tarczy diamentowych do cięcia kostki brukowej, granitowej, krawężników drogowych oraz asfaltu - poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce Pracy:  Poznań, Wrocław, Opole, a także okolice tych miejscowości oraz obszar między nimi

Zadania:
·       sprzedaż tarczy diamentowych do firm drogowych i brukarskich
·       pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie
·       obsługa aktualnych klientów podległego regionu

Wymagania:
miejsce zamieszkania najlepiej w okolicach Leszna, Rawicza, Ostrowa Wlkp., Głogowa
doświadczenie w sprzedaży B2B
mile widziane wykształcenie techniczne
mile widziana wiedza ogólnobudowlana
znajomość technik sprzedaży
prawo jazdy kat. B
zaangażowanie
silna motywacja do pracy

Oferujemy:
·       pracę w stabilnej, uznanej firmie
·       zdrową atmosferę pracy
·       dużą samodzielność w działaniu

Osoby zainteresowane, spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny:
office@trustconsulting.pl
W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska!
Trust Consulting HR
ul. B. Prusa 1/12A (Rynek Jeżycki)
60-820 Poznań
Tel./Fax +48 061 662 80 00
www.trustconsulting.pl

Telefon: 48 061 662 80 00