Doradca Klienta - Leszno

Doradca Klienta

Miasto: Ogłoszenia Leszno, Region: Lubelskie

OrNet jest Spółką prowadzącą działalność na terenie województw: Dolnośląskiego oraz Wielkopolskiego. Główny obszar działalności związany jest ze świadczeniem usług dostępu do Internetu.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Na terenie miast i gmin: Leszno,Gronowo, Zaborowo, Święciechowa, Wilkowice, Lasocice, Zgorzelec, Lubin, Polkowice, Grębocice, Rudna, Radwanice, Przemków, Jerzmanowa, Święciechowa

Opis stanowiska:
1. Pozyskiwanie klientów i aktywna sprzedaż usług
2. Budowanie długofalowych relacji z klientem
3. Realizacja planów sprzedaży

Wymagania:
1. Komunikatywność, samodzielność
2. Orientacja na realizację wyników i wytrwałość w osiąganiu postawionych celów i realizacji zadań
3. Silna motywacja i zaangażowanie
4. Prawo jazdy kat. B
5. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
1. Bezpłatne szkolenie
2. Wynagrodzenie prowizyjne plus dodatkowe premie dla najlepszych

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

OrNet Sp. z o.o.
ul. M. Skłodowskiej-Curie 70
59-300 Lubin
mail: ornet@ornet.com.pl

Autor ogłoszenia

Ornet sp. z o.o.

Telefon: 76 845 20 02