Kurier Leszno i okolice - Leszno

Kurier Leszno i okolice

Miasto: Ogłoszenia Leszno, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków:
• dostarczanie zwrotnych przesyłek do klienta indywidualnego
• dbałość o wizerunek firmy
Wymagania:
• ekonomiczny samochód (przesyłki są małe, więc wystarczy małe auto)
• dostęp do Internetu
• wysoka kultura osobista
• mile widziane doświadczenie w pracy jako kurier
• dodatkowym atutem jest posiadanie przez kandydata nawigacji GPS
Na innych terenach Polski sprawdzają się osoby pracujące jako dostawcy, przedstawiciele handlowi, którzy jeżdżąc po trasach pomnażają swoje dochody pracując dla nas.
Zapraszamy także do współpracy firmy, które już doręczają przesyłki dla innych firm.
Oferujemy:
• prace na umowę o dzieło
• wynagrodzenie w oparciu o motywujący system prowizyjny
• pakiet szkoleń z zakresu obsługi klienta oraz szkoleń produktowych
Kontakt:
cv ze zdjęciem wraz z podaniem w tytule e-maila miasta zamieszkania prosimy wysłać na adres: radoslaw.zakowski@cc-conversa.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Zapewniamy całkowitą dyskrecję.
Prosimy o dopisanie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)\".

Autor ogłoszenia

Radosław Żakowski

Telefon: 0