Specjalista ds. zakupów - Leszno

Specjalista ds. zakupów

Miasto: Ogłoszenia Leszno, Region: Lubelskie

Nasz Partner, międzynarodowa firma produkcyjna, dynamicznie rozwijająca się organizacja na rynku polskim, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Leszno
Nr ref. 2-0002

Wymagania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w obszarze logistyki, zakupów
• bardzo dobra organizacja pracy
• zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie

Zadania:

• zakup surowców i materiałów oraz optymalizacja kosztów
• poszukiwanie nowych dostawców na rynku
• prowadzenie negocjacji oraz rozliczeń
• nadzór nad jakością zakupionych komponentów
• kontrola realizacji dostaw
• optymalizacja stanów magazynowych

Oferta:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego)
na adres: k.malina@dominopolska.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnego 2-0002