Betoniarz - Leszno

Betoniarz

Miasto: Ogłoszenia Leszno, Region: Lubelskie

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593/3.
Dla jednego z naszych Klientów hiszpańskiej firmy, która współpracuje z największymi inwestorami energetyki wiatrowej poszukujemy osób na stanowisko

Nazwa stanowiska: Betoniarz
Nr. ref: BTO/MT/2012
Lokalizacja: Gmina Krobia k/ Leszna, woj. Wielkopolskie

Obowiązki:
• Wykonywanie obowiązków zgodnych z zawodem
• Zalewanie zbrojeń pod fundamenty wież
• Wykonywanie prac budowlanych

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne - zawodowe
• Sumienność, pracowitość i odpowiedzialność
• Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość zdobycia doświadczenia przy budowie elektrowni wiatrowej

Prosimy przesyłać aplikacje wraz z nr referencyjnym BTO/MT/2012 pod adres: rekrutacja@kellyservices.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. \"O ochronie danych osobowych\", Dz.U. nr 133, poz. 833.\"
Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Jeżeli nie spełniasz wszystkich kryteriów - aplikuj do naszej bazy kandydatów!

Autor ogłoszenia

Kelly Services

Telefon: 22 606 25 00