Koordynator Regionalny - KALISZ - Kalisz

Koordynator Regionalny - KALISZ

Miasto: Ogłoszenia Kalisz, Region: Lubelskie

Koordynator Regionalny
miejsce pracy: KALISZ

Główne zadania:
- nadzorowanie oraz koordynacja pracy merchandiserów na podległym regionie,
- organizowanie akcji promocyjnych na podległym regionie,
- nadzorowanie oraz koordynacja pracy hostess/hostów,
- kontakt z przedstawicielami klientów,

Oczekiwania:
- co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość podstawowych zasad merchandisingu,
- podstawowa znajomość zasad rozliczania umów cywilnoprawnych,
- znajomość obsługi programów komputerowych Microsoft Office,
- inicjatywa i samodzielność w działaniu,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- umiejętność zarządzania grupą podległych merchandiserów,
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Oferujemy:
- Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
- Prywatną opiekę medyczną.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

k.sochacka@dema.com.pl

Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

UWAGA! Aplikacja musi zawierać: CV ze zdjęciem i list motywacyjny. Prosimy w tytule e-maila wpisać nazwę stanowiska i miasto.
W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)”