Kasjer - Kasjerka - Sprzedawca - Kalisz

Kasjer - Kasjerka - Sprzedawca

Miasto: Ogłoszenia Kalisz, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy w Kaliszu kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:
- praca przy obsłudze kasy fiskalnej
- obsługa klienta
Wymagania
- aktualna książeczka Sanepidu (obowiązkowo)
- zaangażowanie i odpowiedzialność
- osoby pełnoletnie

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra
- bezpłatne szkolenie kasjerskie
- elastyczny grafik pracy
Kontakt
Aplikacje prosimy przesyłać na adres email a.ziolko@interkadra.pl w temacie wpisując kasjer/Kalisz.

Autor ogłoszenia

interkadra

Telefon: 122904455