Pracownik Pomocniczy - Kalisz

Pracownik Pomocniczy

Miasto: Ogłoszenia Kalisz, Region: Lubelskie

Firma rekrutacyjna PrimeBS poszukuje osób na stanowisko: Pracownik Pomocniczy.

Zakres obowiązków:
- proste prace fizyczne
- pomoc przy załadunku i rozładunku towarów

Wymagania:
- status osoby uczącej się
- brak przeciwskazań do wykonywania prac fizyczny
- chęć podjęcia pracy od 21.09

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w renomowanej firmie

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kom@primebs.pl w tytule maila wpisując KALISZ

Wysyłajac apliakcję prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr. 133. poz 833 ).”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.; Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Autor ogłoszenia

Nina Jaworska

Telefon: 0426367018, 0422881874