Zatrudnimy specjaliste ds. BHP - Kalisz

Zatrudnimy specjaliste ds. BHP

Miasto: Ogłoszenia Kalisz, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków: - prowadzenie szkoleń dla pracowników - prowadzenie dokumentacji w zakresie BHP - współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie BHP - sporządzanie oceny ryzyka zawodowego. Wymagania: - wykształcenie kierunkowe - zgodne z obowiązującymi przepisami - uprawnienia specjalisty BHP - znajomość aktualnych przepisów BHP i p.poż - znajomość systemów zarządzania bezpieczeństwem oraz uregulowań prawnych - umiejętność organizacji własnej pracy - prawo jazdy kat. B - samodzielność w działaniu, inicjatywa, zaangażowanie, komunikatywność - mile widziane znajomość zagadnień związanych z sporządzaniem obowiązkowych sprawozdań z zakresu ochrony środowiska Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: bhppraca@wp.pl Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. Ustaw z 1997 r. nr 133, poz. 883). Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

bhp

Telefon: tylko e-mail