KONSULTAN PERSONALNY - Kalisz

KONSULTAN PERSONALNY

Miasto: Ogłoszenia Kalisz, Region: Lubelskie

Biuro Promo Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej właściciel marki JOBMAN.pl działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163/3 poszukuje do Biura Regionalnego w KALISZU kandydata na stanowisko:

KONSULTANT PERSONALNY

Opis stanowiska:

- rekrutacja nowych kandydatów do pracy
- analiza i selekcja aplikacji kandydatów
- rozliczanie wynagrodzeń
- prowadzenie dokumentacji personalnej
- realizowanie zamówień Kontrahentów
- współpraca i utrzymywanie partnerskich relacji z Kontrahentami
- działania marketingowe

Oczekiwania:

- wykształcenie minimum średnie
- wysokie zdolności interpersonalne
- bardzo dobra organizacja pracy
- rzetelność w działaniu
- dobra obsługa komputera (Office, Internet)
- doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
- mile widziane prawo jazdy i doświadczenie na podobnym stanowisku
- pełna dyspozycyjność
- student zaoczny

Oferujemy:

- atrakcyjną pracę i ciekawe wyzwania zawodowe
- pracę na cały etat
- możliwość rozwoju oraz zdobycie doświadczeń zawodowych

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres pmordel@jobman.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać KONSULTANT-KALISZ.

Autor ogłoszenia

PATRYK MORDEL